Lalka Baletnica Malinowa

Lalka Baletnica Malinowa

Lalka Baletnica Malinowa jest początkującą tancerką. Jest młoda, drobna i krucha, ale jej marzenia są wielkie. Ogromna jest także jej siła i wytrwałość w dążeniu do realizacji tych marzeń.

Lalka Malinowa Baletnica

Jak spędza dzień Lalka Baletnica Malinowa

Każdego ranka, zanim w domu zacznie się poranne zamieszanie, wstaje, aby  obudzić swoje ciało i umysł. Medytuje, wykonuje rozciągające ćwiczenia, a potem biegnie na basen. Uwielbia pływać. Prosto z basenu idzie spacerem do szkoły. Codziennie po szkole ma lekcje tańca do Baletnicy Leśnej. Wieczorami czyta, spotyka się ze znajomymi, spędza czas z rodziną. Jej weekendy to czas relaksu i kontaktu z naturą. Wypady na rower, w góry, do lasu, nad morze.

Lalka Malinowa Baletnica

Malinowe marzenia

Jej pasją jest taniec i swoją przyszłość widzi na najlepszych scenach. Chce zagrać Julię, Odettę, Giselle. Tylko w tańcu potrafi wyrazić całą siebie. Swoje emocje, pragnienia, radości i smutki. Taniec to dla niej najwyższa forma piękna, którą pragnie dawać tym, którzy kochają muzykę i sztukę.

Lalka Malinowa Baletnica

Mam nadzieję, że za kilka sezonów będzie można oglądać Malinową Baletnicę na którejś ze znanych scen baletowych. Będziesz ją oklaskiwać?Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *