Krótka historia spersonalizowanych trampek

Krótka historia spersonalizowanych trampek

Historia

Mój kolega trafił kiedyś na artykuł o gościach (Wilczynsky – wrocławskie studio pielęgnacji samochodów), którzy zrealizowali projekt oklejenia Astona Martina w barwy brytyjskiego samolotu myśliwskiego Vickers Supermarine Spitfire MKVB, używanego przez Dywizjon 303. Jak stwierdził, nie stać go jeszcze na Astona Martina, ale mógłby na przykład mieć pomalowane trampki ku czci Dywizjonu 303. Powstał więc projekt trampek Spitfire MKVB i pomysł na ofertę spersonalizowanych trampek.

Realizacja

Testowałam na moich własnych różowych trampkach. Poświęciłam je, ponieważ nie chadzam w różowym a trampki kupiłam do sesji zdjęciowej. Teraz nabrały nowego charakteru.

 

Potem zaczęła się praca nad zleceniem. Trampki dostałam trochę inne niż w projekcie, bo wysokie, ale chyba też nie wygląda to źle.

  

Chętnie zaadoptuję różne Wasze pomysły na pomalowanie trampek w taki sposób, aby mogły podkreślać Wasz styl, wyrażać poglądy, upodobania i co tylko chcecie… Przyjmę też zamówienia realizacji.4 thoughts on “Krótka historia spersonalizowanych trampek”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *